Szczegóły produktu

Akwarium Ścienne Wiszące 195x40x15 LED

 • akwarium 250cm
 • Akwarium_1
 • akwa_sm_02
 • fin_cam04_czerwony2_mini
 • wzornik_gladkie
 • wzornik_forniry

Akwarium Ścienne Wiszące 195x40x15 LED -

Zobacz produkt w sklepie
Długo szukaliśmy czegoś, co doda życia ultranowoczesnym przestrzeniom. Chcieliśmy przełamać schemat, bo tacy są nasi klienci. Wyprzedzają trendy, które później stają się standardem i nigdy nie zostają z tyłu.

Wierni tym koncepcjom, stworzyliśmy wiszące akwarium. 

Zamiast statycznego, martwego obrazu, otrzymujesz żywy dowód na to, że przestrzeń może mienić się żywymi barwami i zawierać w sobie tak nam potrzebny pierwiastek ruchu i nieprzewidywalności.

Ten następny krok ewolucji przestrzeni przeobrazi Twój pokój, gabinet lub biuro, emanując naturalnym, prawdziwym i niewymuszonym pięknem. 

Brak na to słów, dlatego patrz i podziwiaj. Ale najpierw zamów dla siebie odpowiednie akwarium, jeśli to Ty chcesz stać w centrum uwagi, robiąc wrażenie na każdym, kto do Ciebie zawita.
Akwarium na ścianę, jest to nowość na naszym rynku. Akwarium ścienne przypomina żywy obraz ale jest prawdziwym akwarium do hodowli rybek akwariowych, super efekt. Idealnie nadaje się do salonów, gabinetów, firm.
Wymiar zewnętrzny 195/40cm głębokość 11cm. Wymiar samego szkła 150/28cm, głębokość 10cm. Pojemność 42l. Prosty montaż, jedynie nawiercenie czterech małych otworów w ścianie.
Od akwarium wychodzi jedynie jeden przewód, reszta kabli jest schowana pod obudową. Na zdjęciach kabla nie widać ponieważ został on schowany w ścianie. Kolory pokazane są na innych zdjęciach w galerii produktu. Wysoka jakość wykonania. Efektowny wygląd, polecam. Przed zamówieniem zapytaj o dostępność wybranego koloru obudowy.

Wersja LED pełen zestaw zawiera w cenie:

 1. Szkło, zbiornik czyli akwarium
 2. Obudowa z mocowaniami do ściany
 3. Dodatkowy kątownik zabezpieczający przed przechyleniem
 4. Rama przednia, panel
 5. Oświetlenie LED barwa zimna + oświetlenie nocne niebieskie
 6. Filtr zewnętrzny przelewowy 1szt. (dla modeli 195 i 250 po 2sztuki)
 7. Grzałka z termostatem
 8. Termometr LCD naklejany na szybę
 9. Siatka do wyławiania ryb
 10. Plakat, tło akwarium (jest to plakat dwustronny)
 11. Przedłużacz z kablem 3mb (dla modeli 195 i 250 po 2sztuki)
 12. Komplet śrub
 13. Mata, gąbka pod akwarium
 14. Instrukcja montażu
 
inne kolory na zamówienie w terminie około 5tyg. za dopłatą 100zł
 
informacja dla producentów i importerów :
 
WZÓR zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP oraz na wszystkie kraje EU (Alicante – Hiszpania) , zakaz kopiowania i sprzedaży na terenie kraju. Prosimy również nie kopiować zdjęć, są zastrzeżone przez producenta ART Aquarium..