Szczegóły produktu

Akwarium ścienne wiszące 250x40x15cm ECO

 • akwarium 250cm-2
 • rama mdf
 • wzornik_gladkie
 • wzornik_forniry

Akwarium ścienne wiszące 250x40x15cm ECO -

Zobacz produkt w sklepie
Długo szukaliśmy czegoś, co doda życia ultranowoczesnym przestrzeniom. Chcieliśmy przełamać schemat, bo tacy są nasi klienci. Wyprzedzają trendy, które później stają się standardem i nigdy nie zostają z tyłu.

Wierni tym koncepcjom, stworzyliśmy wiszące akwarium. 

Zamiast statycznego, martwego obrazu, otrzymujesz żywy dowód na to, że przestrzeń może mienić się żywymi barwami i zawierać w sobie tak nam potrzebny pierwiastek ruchu i nieprzewidywalności.

Ten następny krok ewolucji przestrzeni przeobrazi Twój pokój, gabinet lub biuro, emanując naturalnym, prawdziwym i niewymuszonym pięknem. 

Brak na to słów, dlatego patrz i podziwiaj. Ale najpierw zamów dla siebie odpowiednie akwarium, jeśli to Ty chcesz stać w centrum uwagi, robiąc wrażenie na każdym, kto do Ciebie zawita.
Akwarium na ścianę, jest to nowość na naszym rynku. Akwarium ścienne przypomina żywy obraz ale jest prawdziwym akwarium do hodowli rybek akwariowych, super efekt. Idealnie nadaje się do salonów, gabinetów, firm. Wymiar zewnętrzny czyli z obudową 250/40cm głębokość 11cm (tyle odstaje od ściany). Wymiar samego szkła 190/28cm, głębokość 10cm., pojemność 53l
Na zdjęciach kabla nie widać ponieważ został on schowany w ścianie. Kolory pokazane są na innych zdjęciach w galerii produktu. Istnieje możliwość wykonania ramy w dowolnym kolorze, ramy robione są z płyty mdf oklejonej fornirem lub lakierowane na połysk. Wysoka jakość wykonania. Efektowny wygląd, polecam. Model ten jest robiony na zamówienie w terminie około 14-30dni

Wersja ECO zawiera w cenie:

 1. Szkło, zbiornik czyli akwarium
 2. Obudowa z mocowaniami do ściany
 3. Dodatkowy kątownik zabezpieczający przed przechyleniem
 4. Rama przednia, panel
 5. Plakat, tło akwarium (jest to plakat dwustronny)
 6. Przedłużacz z kablem 3mb
 7. Komplet śrub
 8. Mata, gąbka pod akwarium
 9. Instrukcja montażu

 Na życzenie klienta możemy zrobić dowolny kolor z palety RAL za dopłatą 100zł

informacja dla producentów i importerów :

WZÓR zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP oraz na wszystkie kraje EU (Alicante – Hiszpania) , zakaz kopiowania i sprzedaży na terenie kraju. Prosimy również nie kopiować zdjęć, są zastrzeżone przez producenta ART Aquarium..